Liceum

Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie wychodzi z założenia, że rzetelna i prawdziwie ogólnokształcąca dydaktyka powinna być udziałem wszystkich polskich nastolatków. Dotychczasowa niewydolność państwowego systemu finansowania oświaty sprawia, że nauka w Liceum Ogólnokształcącym „Multimedia” musi być odpłatna. Wierzymy jednak, że proponowana koncepcja kształcenia jest warta tych pieniędzy.

Opłaty za szkołę obejmują:

Opłaty miesięczne wnoszone są do 5 dnia danego miesiąca. Przewidzieliśmy także możliwość wnoszenia opłaty „z góry” za cały rok kształcenia: po uwzględnieniu rabatu opłata ta wynosi 11.000,00 zł i jest płatna do 30 lipca każdego roku.

Niskie czesne

Oferujemy jedną z najniższych opłat za wysokiej klasy prywatną edukację w Warszawie

Brak dodatkowych opłat

Z czesnego pokrywamy opłaty za wycieczki, wizyty w kinach, teatrach, wypady do muzeów i galerii sztuki.

Nie ma składek na Komitet Rodzicielski

Nie prowadzimy zbiórki na Komitet Rodzicielski. Nasze czesne to jedyna opłata, którą ponoszą rodzice.

Pałac Kultury i Nauki

Plac Defilad 1

Dogodny dojazd

dojazd autem, metrem, autobusem, tramwajem, pociągiem SKM